Překlady    Soudní překlady    Korektury


Ruština: překlady z/do ruštiny, mezijazykový překlad


Potřebujete přeložit z ruštiny (RJ) do češtiny (ČJ) či naopak?
Překlady z ruštiny Překlady z ruštiny do češtinypřeklady z češtiny do ruštiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 280 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z ruštiny do češtiny a naopak je u nás 390 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do ruštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny jsou platné pro běžné i odborné překlady ruštiny, směr překladu cenově nerozlišujeme.
Překlady ruštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad ruština Překlady z ruského a do ruského jazyka nabízíme ve standardním i expresním termínu, krátké překlady ruštiny do 3 NS zvládáme do druhého pracovního dne bez příplatku. Texty ke kalkulaci nám můžete zaslat e-mailem nebo on-line formulářem.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady ruštiny u nás zajišťují pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Všichni překladatelé ruštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do ruštiny využíváme naše rodilé mluvčí RJ, kteří zde v Česku dlouhodobě pobývají. Překlady z ruštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé podle oboru zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Ruština je stále velice významným jazykem, proto i překlady z ruštiny a překlady do ruštiny jsou u nás dosti často poptávanou službou, zejména ve formě úředních, ale i technických či právních překladů. Vzhledem ke kvalitě překladů se k našim stálým klientům řadí i mnohé z významných společností či institucí, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do ruštiny u nás stačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad z ruštiny či překlad do ruštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích i v Česku jsou schopni kvalitně přeložit z ruštiny např. do angličtiny, němčiny, polštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je příznivější nežli při překladu přes češtinu a přesnost překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady ruštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z ruštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-lineMaile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy