Překlady    Soudní překlady    Korektury


Angličtina: překlady z/do angličtiny, mezijazykový překlad


Potřebujete přeložit z angličtiny (AJ) do češtiny (ČJ) či naopak?
Překlady z angličtiny Jak překlad z angličtiny do češtiny, tak i překlady z češtiny do angličtiny nyní poskytujeme za cenu 280 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z angličtiny do češtiny a naopak je u nás 390 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do angličtiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Ceny jsou platné pro běžný i odborný překlad angličtiny, směr překladu cenově nerozlišujeme, neboť i překladatel z angličtiny do češtiny musí podat perfektní výkon a nejen česko-anglický překlad, ale i překlad do češtiny musí být dokonalý..
Překlady angličtiny Kvalitní překlad čeština angličtina či opačně (překlad z ČJ do AJ) tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad angličtina Překlady z anglického a do anglického jazyka Vám provedeme ve standardním i expresním termínu, krátké texty do 3 NS (např. překlad abstraktu, smlouvy atd.) do druhého pracovního dne bez expresního příplatku, případně i dříve, pokud potřebujete přeložit do češtiny. Expresní překlad do angličtiny trvá vždy o něco déle, nežli expresní překlad z angličtiny do češtiny.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Nejen překlady angličtiny u nás zpracovávají pouze kvalitní profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé angličtiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni i mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do angličtiny využíváme často naše rodilé mluvčí AJ, zejména z Irska, anglicko-český překlad pak zpracovává český překladatel podle oboru dané zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Angličtina je dnes světovým esperantem a není tedy překvapivé, že běžné i odborné překlady z angličtiny do češtiny i překlady z češtiny do angličtiny tvoří absolutně největší podíl zpracovávaných zakázek. Překladatelství anglického jazyka je tak naší nejfrekventovanější činností. Naše česko-anglické překlady, ale i překlady do češtiny využívají mnohé z význačných společností či institucí, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do angličtiny u nás stačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad z angličtiny do českého jazyka či naopak spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad dokumentů z angličtiny či překlad do angličtiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni zabezpečit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z angličtiny např. do němčiny, ruštiny, polštiny, francouzštiny a španělštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu přes češtinu a přesnost překladu je vždy vyšší. Expresní překlad je i u mezijazykových překladů většinou možný.

Potřebujete s překlady angličtiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z angličtiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy