Překlady    Soudní překlady    Korektury


Bulharština: Překlady z a do bulharštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z bulharštiny Překlady z češtiny do bulharštiny, ale i překlady z bulharštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 350 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z bulharštiny do češtiny a naopak je u nás 650 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do bulharštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad bulharštiny, směr překladu (bulharština - čeština, čeština - bulharština) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady bulharštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad bulharština Překlady do bulharského a z bulharského jazyka Vám provedeme ve standardním i expresním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady bulharštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé bulharštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni i mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do bulharštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména z Bulharska, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady z bulharštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé bulharštiny podle konkrétního oboru zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady bulharštiny jsou u nás spíše doplňkovou službou. Jde zejména o překlady z bulharštiny, často i se soudním ověřením. Nejfrekventovanějšími texty jsou různé firemní dokumenty, smlouvy, výpisy, ale i osobní dokumenty, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy. Našimi stálými klienty se během let naší činnosti staly i mnohé z významných nadnárodních společností či institucí, které působí i v Bulharsku, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do bulharštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc
Potřebujete mezijazykový překlad z bulharštiny či překlad do bulharštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z bulharštiny např. do angličtiny a němčiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do bulharštiny přes češtinu a přesnost překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady bulharštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z bulharštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-lineMaile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy