Překlady    Soudní překlady    Korektury


Překlady chorvatština, překlad z češtiny do chorvatštiny


Potřebujete přeložit z chorvatštiny do češtiny či naopak?
Překlady z chorvatštiny Překlad z češtiny do chorvatštiny, ale i překlady z chorvatštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 350 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z chorvatštiny do češtiny a naopak je u nás 550 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do chorvatštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad chorvatštiny, směr překladu cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady chorvatštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad němčina Překlady do chorvatského a z chorvatského jazyka Vám provedeme ve standardním i expresním termínu, drobné překlady zvládáme do cca 2–3 pracovních dnů, mimo sezonu i rychleji.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady chorvatštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé chorvatštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni i mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do chorvatštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí z Chorvatska. Překlad z chorvatštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé chorvatštiny podle konkrétního oboru zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Chorvatsko se každoročně stává letním domovem pro cca 1 milion Čechů, kromě krásného moře je nespornou výhodou i to, že chorvatština je pro většinu z nás dobře srozumitelným jazykem, což do značné míry eliminuje jazykovou bariéru a přispívá k nenucené komunikaci. I když jsou překlady zejména z češtiny do chorvatštiny pro nás spíše doplňkovou službou, jejich objem s příchodem jara a léta vždy narůstá. Jde hlavně o drobnější překlady do chorvatštiny, velice často i se soudním ověřením. Nejfrekventovanějšími texty jsou různé smlouvy s ubytovateli, ubytovací řády, firemní výpisy, ale i rodné a oddací listy a plné moci k zapůjčeným automobilům, karavanům a lodím či k výjezdu dětí s prarodiči a příbuznými. Ne každému se však dovolená v Chorvatsku vydaří dle jeho představ, takže i policejní protokoly, hlášení o pojistné události či potvrzení o lékařském ošetření se pak často stává předmětem překladů, a to naopak z chorvatštiny do češtiny. Vzhledem ke kvalitě překladů se našimi stálými klienty staly i některé z nadnárodních společností či institucí, které působí i v Chorvatsku, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do chorvatštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad z chorvatštiny či překlad do chorvatštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z chorvatštiny např. do angličtiny a němčiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do chorvatštiny přes češtinu a přesnost překladu je vyšší.

Potřebujete s překlady chorvatštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z chorvatštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-lineMaile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy