Překlady    Soudní překlady    Korektury


Dánština: Překlady z a do dánštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z dánštiny Překlady z češtiny do dánštiny, ale i překlady z dánštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 450 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z dánštiny do češtiny a naopak je u nás 620 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do dánštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad dánštiny, směr překladu (dánština - čeština, čeština - dánština) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlad dánštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad dánština Překlady do dánského a z dánského jazyka Vám provedeme ve standardním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Dánština je severogermánský jazyk, který využívá asi 5,5 milionů Dánů a obyvatelů Faerských ostrovů a Grónska. Překlady dánštiny u nás zpracovávají profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé dánštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni referencemi našich klientů. Při překladu do dánštiny využíváme výlučně rodilé mluvčí, zejména z Dánska a ze severu Německa. Překlady z dánštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé dánštiny.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady dánštiny jsou u nás spíše doplňkovou službou a nejsou příliš časté. Jde zejména o překlady z dánštiny do češtiny, často i se soudním ověřením. Nejčastěji překládanými texty jsou různé firemní dokumenty, smlouvy, výpisy, policejní protokoly, ale úřední překlady osobních dokumentů, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy. Do dánštiny překládáme většinou manuály k výrobkům českých firem. Poměrně časté a žádané je i tlumočení dánštiny na nejrůznějších odchodních jednáních pro dánské podnikatele, kteří chtějí vstoupit na český trh.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do dánštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc
Potřebujete mezijazykový překlad z dánštiny či překlad do dánštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z dánštiny např. do angličtiny či němčiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do dánštiny přes češtinu a přesnost přímého mezijazykového překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady dánštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z dánštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy