Překlady    Soudní překlady    Korektury


Finština: Překlady z a do finštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z finštiny Překlady z češtiny do finštiny, ale i překlady z finštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 500 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z finštiny do češtiny a naopak je u nás 620 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do finštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad finštiny, směr překladu (finština - čeština, čeština - finština) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlad finštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad finština Překlady do finského a z finského jazyka Vám provedeme ve standardním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Finština je státmím jazykem Finska a kromě 5 milionů Finů je využívána též 1 milionem Švédů a obyvatelů Karélie. Překlady finštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé finštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni referencemi našich klientů. Při překladu do finštiny využíváme výlučně rodilé mluvčí, zejména z Finska. Překlady z finštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé finštiny.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady finštiny jsou u nás spíše doplňkovou službou a nejsou příliš časté. Jde zejména o překlady z finštiny do češtiny, často i se soudním ověřením. Nejčastěji překládanými texty jsou různé firemní dokumenty, smlouvy, výpisy, policejní protokoly, ale úřední překlady osobních dokumentů, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy. Do finštiny překládáme většinou manuály k výrobkům českých firem, které si našly cestu na finský trh.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do finštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc
Potřebujete mezijazykový překlad z finštiny či překlad do finštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z finštiny např. do angličtiny, němčiny a ruštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do finštiny přes češtinu a přesnost přímého mezijazykového překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady finštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z finštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy