Překlady    Soudní překlady    Korektury


Francouzština: překlady z/do francouzštiny, mezijazykový překlad


Potřebujete přeložit z francouzštiny do češtiny či naopak?
Překlady z francouzštiny Překlady z francouzštiny i překlady do francouzštiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 330 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z francouzštiny do češtiny a naopak je u nás 490 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do francouzštiny Náš ceník překladů naleznete zde. Uvedené ceny jsou platné pro běžné i odborné překlady francouzštiny, směr překladu cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady francouzštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad francouzština Překlady z francouzského a do francouzského jazyka nabízíme v současnosti ve standardním i expresním termínu, krátké překlady francouzštiny do 3 NS zvládáme do druhého pracovního dne bez příplatku. Vaše texty ke kalkulaci nám můžete zaslat e-mailem nebo on-line formulářem.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Vzhledem k faktu, že jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu, u nás překlady francouzštiny zajišťují pouze profesionální překladatelé. Všichni překladatelé francouzštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni mnoha referencemi našich klientů a dlouhodobou spoluprací. Při překladu do francouzštiny často využíváme rodilé mluvčí v zahraničí, převážně ve Francii, ale i v jiných evropských zemích. Překlady z francouzštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé francouzštiny, a to vždy podle konkrétního oboru dané zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Francouzština je významným světovým jazykem s více než 115 miliony rodilých mluvčích. Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny jsou proto i u nás poměrně často poptávanou službou, zejména v oblasti právních, technických nebo ekonomických překladů. Za dlouhé roky naší existence se k našim stálým klientům přiřadily i mnohé z významných společností či institucí, jak se můžete přesvědčit z našich referencí.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do francouzštiny u nás stačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete překlad z francouzštiny či překlad do francouzštiny do nebo z jiného světového jazyka (mezijazykový překlad)? I ten pro Vás můžeme vyhotovit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích poptávaného jazyka jsou schopni kvalitně přeložit z francouzštiny např. do angličtiny, španělštiny či němčiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cenově vycházejí přímé mezijazykové překlady příznivěji nežli při překladu přes češtinu a přesnost překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady francouzštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z francouzštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy