Překlady    Soudní překlady    Korektury


Italština: překlady z/do italštiny, mezijazykový překlad


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z italštiny Překlady z italštiny do češtiny i překlady do italštiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 350 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z italštiny do češtiny a naopak je u nás 450 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do italštiny Náš transparentní ceník překladů naleznete zde. Uvedené ceny jsou platné pro běžné i odborné překlady italštiny, směr překladu cenově nerozlišujeme.
Překlady italštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad italština Překlady z italského a do italského jazyka nabízíme v současnosti ve standardním i expresním termínu, krátké překlady italštiny do 1 NS většinou zvládáme do druhého pracovního dne bez příplatku. Vaše texty ke kalkulaci nám můžete zaslat e-mailem nebo on-line formulářem.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady italštiny u nás zajišťují pouze profesionálové, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Všichni překladatelé italštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni referencemi našich klientů. Při překladu do italštiny využíváme rodilé mluvčí v zahraničí, převážně v Itálii, v případě mezijazykových překladů z italštiny do angličtiny a naopak i v USA, kde žije početná italská komunita. Překlady z italštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé italštiny podle konkrétního oboru dané zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Italština je rodným jazykem více než 100 milionů obyvatel naší planety. Překlady z italštiny a překlady do italštiny jsou proto i u nás často poptávanou službou, zejména překlady technických (strojírenství - různé manuály a dokumentace), právních, potravinářských (gastronomie) nebo ekonomických textů. Časté jsou i zakázky v podobě soudních překladů nejrůznějších certifikátů, diplomů, rodných a oddacích listů, rozvodových rozsudků atd. Vzhledem ke kvalitě překladů se k našim stálým klientům řadí i některé z významných společností či institucí, které mají v Itálii své zájmy, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do italštiny u nás stačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad z italštiny či překlad do italštiny do/z jiného světového jazyka? I ten pro Vás můžeme zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích poptávaného jazyka jsou schopni kvalitně přeložit z italštiny např. do angličtiny či němčiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cenově vycházejí přímé překlady mezi italštinou a cizím jazykem příznivěji nežli při překladu přes češtinu a přesnost překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady italštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z italštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-lineMaile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy