Překlady    Soudní překlady    Korektury


Maďarština: překlady z a do maďarštiny, mezijazykový překlad


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z maďarštiny Překlad z maďarštiny do češtiny, ale i překlady z češtiny do maďarštiny pro Vás rádi připravíme za cenu 350 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z maďarštiny do češtiny a naopak je u nás 550 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do maďarštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad maďarštiny, směr překladu cenově nerozlišujeme.
Překlady maďarštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad maďarština Překlady do maďarského a z maďarského jazyka Vám provedeme ve standardním i expresním termínu, krátké překlady maďarštiny do cca 1 NS zvládáme do druhého pracovního dne i bez příplatku.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady maďarštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé maďarštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni i mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do maďarštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména z Maďarska, ale řada z nich žije i v Čechách a zejména na Slovensku. Překlady z maďarštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé maďarštiny podle konkrétního oboru zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Maďarština je jazykem našeho bývalého jižního souseda z dob Československa, nyní již s Maďarskem nesousedníme a možná i proto jsou překlady maďarštiny u nás spíše doplňkovou službou. Jde zejména překlady z maďarštiny, často i se soudním ověřením. Nejfrekventovanějšími texty jsou firemní dokumenty, smlouvy, výpisy, ale i rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy. Našimi stálými klienty se během let naší činnosti staly i mnohé z významných nadnárodních společností či institucí, které působí i v Maďarsku, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do maďarštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad z maďarštiny či překlad do maďarštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z maďarštiny např. do angličtiny, němčiny, slovenštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do maďarštiny přes češtinu a přesnost překladu je vyšší.

Potřebujete s překlady maďarštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z maďarštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-lineMaile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy