Překlady    Soudní překlady    Korektury


Němčina: překlady z/do němčiny, mezijazykový překlad


Potřebujete přeložit z němčiny (NJ) do češtiny (ČJ) či naopak?
Překlady z němčiny Překlady z němčiny do češtiny, ale i překlady z češtiny do němčiny pro Vás rádi připravíme za cenu 280 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad (např. rodný list, německý technický průkaz, výpis z rejtříku trestů atd.) z němčiny do češtiny a naopak je u nás 390 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do němčiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad němčiny, směr překladu cenově nerozlišujeme.
Překlady němčiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad němčina Překlady z německého a do německého jazyka Vám provedeme ve standardním i expresním termínu, krátké překlady do 3 NS zvládáme do druhého pracovního dne bez příplatku. Vyhotovit překlad ve směru němčina čeština trvá vždy o něco kratší dobu, nežli překlad čeština němčina.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady němčiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé němčiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni i mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do němčiny využíváme často naše rodilé mluvčí NJ, zejména z Německa, v případě potřeby rakouské němčiny pak z Rakouska a zvládáme i švýcarskou němčinu. Překlady z němčiny do češtiny vyhotovují čeští překladatelé podle oboru zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Vzhledem k tomu, že němčina je jazykem našeho ekonomicky významného souseda, není tedy překvapivé, že překlady z němčiny do češtiny a překlady z češtiny do němčiny tvoří značný podíl námi zpracovávaných zakázek. Vzhledem ke kvalitě překladů se našimi stálými klienty staly mnohé z význačných společností či institucí, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do němčiny u nás stačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad z němčiny či překlad do němčiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z němčiny např. do angličtiny, ruštiny, francouzštiny a španělštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu přes češtinu a přesnost překladu je vyšší.

Potřebujete s překlady němčiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z němčiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy