Překlady    Soudní překlady    Korektury


Nizozemština (holandština): překlady z a do nizozemštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z řečtiny Překlady z češtiny do nizozemštiny, ale i překlady z nizozemštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 450 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z nizozemštiny do češtiny a naopak je u nás 550 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do řečtiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad nizozemštiny, směr překladu (nizozemština - čeština, čeština - nizozemština) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady řečtiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad řečtina Překlady do nizozemského a z nizozemského jazyka Vám provedeme ve standardním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady nizozemštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé nizozemštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni referencemi našich klientů. Při překladu do nizozemštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména z Nizozemska či z Belgie, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady z nizozemštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé nizozemštiny.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady nizozemštiny nejsou u nás příliš často poptávanou službou. Jde zejména o překlady z nizozemštiny do češtiny, většinou se soudním ověřením. Nejčastěji překládanými texty jsou osobní dokumenty, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy. Pro firemní klientelu překládáme většinou výpisy z obchodního rejstříku.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do nizozemštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro úřední překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad z nizozemštiny či překlad do nizozemštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z nizozemštiny např. do angličtiny, francouzštiny či němčiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do nizozemštiny přes češtinu a přesnost přímého mezijazykového překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady nizozemštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z nizozemštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line  Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy