Překlady    Soudní překlady    Korektury


Portugalština: překlady z a do portugalštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z řečtiny Překlady z češtiny do portugalštiny, ale i překlady z portugalštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 550 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z portugalštiny do češtiny a naopak je u nás 650 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do řečtiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad portugalštiny, směr překladu (portugalština - čeština, čeština - portugalština) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady řečtiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad řečtina Překlady do portugalského a z portugalského jazyka Vám provedeme ve standardním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady portugalštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé portugalštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni referencemi našich klientů. Při překladu do portugalštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména z Portugalska a Španělska, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady z portugalštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé portugalštiny.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady portugalštiny jsou u nás spíše doplňkovou službou. Jde zejména o překlady z portugalštiny do češtiny, často i se soudním ověřením. Nejčastěji překládanými texty jsou osobní dokumenty, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do portugalštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro úřední překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad z portugalštiny či překlad do portugalštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z portugalštiny např. do angličtiny či němčiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do portugalštiny přes češtinu a přesnost přímého mezijazykového překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady portugalštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z portugalštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line  Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy