Překlady    Soudní překlady    Korektury


Řečtina: Překlady z a do řečtiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z řečtiny Překlady z češtiny do řečtiny, ale i překlady z řečtiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 550 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z řečtiny do češtiny a naopak je u nás 650 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do řečtiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad řečtiny, směr překladu (řečtina - čeština, čeština - řečtina) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady řečtiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad řečtina Překlady do řeckého a z řeckého jazyka Vám provedeme ve standardním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady řečtiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé řečtiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni referencemi našich klientů. Při překladu do řečtiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména z Řecka a Kypru, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady z řečtiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé řečtiny, převážně absolventi Ústavu řeckých a latinských studií Karlovy univerzity.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady řečtiny jsou u nás spíše doplňkovou službou. Jde zejména o překlady z řečtiny, často i se soudním ověřením. Nejčastěji překládanými texty jsou různé firemní dokumenty, smlouvy, výpisy, policejní protokoly, ale i osobní dokumenty, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do řečtiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc
Potřebujete mezijazykový překlad z řečtiny či překlad do řečtiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z řečtiny např. do angličtiny, němčiny a ruštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do řečtiny přes češtinu a přesnost přímého mezijazykového překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady řečtiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z řečtiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-lineMaile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy