Překlady    Soudní překlady    Korektury


Rumunština: překlady z a do rumunštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z bulharštiny Překlady z češtiny do rumunštiny, ale i překlady z rumunštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 390 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z rumunštiny do češtiny a naopak je u nás 650 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do bulharštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad rumunštiny, směr překladu (rumunština - čeština, čeština - rumunština) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady bulharštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlady bulharštiny S rumunštinou je zcela identická moldavština, je to jen jiný název pro rumunštinu, která se používá v Moldavsku. Pokud tedy mluvíme o rumunštině, vše se vztahuje i na moldavštinu a stejně tak jsme schopni Vám tedy nabídnout i překlady z/do moldavštiny.
Překlad bulharština Překlady do rumunského a z rumunského jazyka Vám provedeme ve standardním i expresním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady rumunštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé rumunštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do rumunštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména z Rumunska či Moldavska, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady z rumunštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé rumunštiny podle konkrétního oboru zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady rumunštiny jsou u nás spíše doplňkovou službou. Jde zejména o překlady z rumunštiny do češtiny, velice často i se soudním ověřením. Nejfrekventovanějšími texty jsou různé osobní dokumenty, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy, ale i firemní dokumenty, smlouvy a výpisy. Našimi stálými klienty se během let naší činnosti staly i některé z významných nadnárodních společností či institucí, které působí i v Rumunsku, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do rumunštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc
Potřebujete přímý mezijazykový překlad z rumunštiny či překlad do rumunštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z rumunštiny např. do angličtiny, ruštiny a němčiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do rumunštiny přes češtinu a přesnost překladu je vždy mnohem vyšší.

Potřebujete s překlady rumunštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z rumunštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy