Překlady    Soudní překlady    Korektury


Slovenština: překlady z/do slovenštiny, mezijazykový překlad slovenštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z slovenštiny Překlady z češtiny do slovenštiny, ale i překlady ze slovenštiny do češtiny pro Vás rádi připravíme za cenu 220 Kč/NS (za normostranu). V případě většího objemu a delšího termínu dodání jsme schopni Vám navíc poskytnout až 10% slevu. Rychlost překladu je u slovenštiny vyšší nežli u jiných jazyku, bez problémů a při zachování kvality naši překladatelé zpracují až 10 NS za pracovní den. Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad ze slovenštiny do češtiny a naopak je u nás 390 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do slovenštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad slovenštiny, směr překladu cenově nerozlišujeme.
Překlady slovenštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad slovenština Překlady do slovenského a ze slovenského jazyka Vám provedeme ve standardním i expresním termínu, krátké překlady do cca az 5 NS zvládáme do druhého pracovního dne i bez příplatku.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady slovenštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé slovenštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni i mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do slovenštiny využíváme naše rodilé mluvčí SK, zejména ze Slovenska, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady ve směru slovenština čeština vyhotovují čeští překladatelé, kteří slovenštinu pasivně ovládají.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady slovenštiny jako druhého úředního jazyka naší bývalé společné republiky jsou v posledních letech stále poptávanější službou. Jedním z důvodů je i fakt, že pro mladší generaci je slovenština již prakticky cizím jazykem a tak k ní také přistupuje. Vzhledem ke stále velice těsným obchodním a společenským vazbám obou samostatných států je o překlady slovenštiny dosti velký zájem a zejména překlady z češtiny do slovenštiny tvoří nezanedbatelnou část námi zpracovávaných zakázek. Velice často překládáme technické manuály, právní, ekonomické a marketingové texty, ale i webové stránky. Vzhledem ke kvalitě překladů se našimi stálými klienty staly mnohé z nadnárodních společností či institucí, které působí i na Slovensku, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do slovenštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad ze slovenštiny či překlad do slovenštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit ze slovenštiny např. do angličtiny, němčiny, polštiny, ruštiny, maďarštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu přes češtinu a přesnost překladu je vyšší.

Potřebujete s překlady slovenštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či ze slovenštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy