Překlady    Soudní překlady    Korektury


Slovinština: překlady z a do slovinštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z slovinštiny Překlady z češtiny do slovinštiny, ale i překlady ze slovinštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 350 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední) překlad slovinštiny je u nás 550 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do slovinštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad slovinštiny, směr překladu (slovinština - čeština, čeština - slovinština) cenově nerozlišujeme.
Překlady slovinštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad slovinština Překlady do slovinského a ze slovinského jazyka Vám provedeme ve standardním i expresním termínu, krátké překlady slovinštiny do cca 1 NS zvládáme do druhého pracovního dne i bez příplatku.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady slovinštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé slovinštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni i mnoha referencemi našich klientů. Při překladu do slovinštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména ze Slovinska, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady ze slovinštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé slovinštiny podle konkrétního oboru dané zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady slovinštiny jsou u nás spíše doplňkovou službou. Jde zejména překlady do slovinštiny, často i se soudním ověřením. Nejfrekventovanějšími texty jsou firemní dokumenty, smlouvy, výpisy, ale i rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy. Našimi stálými klienty se během let naší činnosti staly i mnohé z významných nadnárodních společností či institucí, které působí i ve Slovinsku, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do slovinštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad ze slovinštiny či překlad do slovinštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit ze slovinštiny např. do angličtiny, němčiny a balkánských jazyků a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do slovinštiny přes češtinu a přesnost překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady slovinštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či ze slovinštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-lineMaile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy