Překlady    Soudní překlady    Korektury


Srbština: Překlady z a do srbštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z srbštiny Překlady z češtiny do srbštiny, ale i překlady ze srbštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 350 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad ze srbštiny do češtiny a naopak je u nás 550 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do srbštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad srbštiny, směr překladu (srbština - čeština, čeština - srbština) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady srbštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad srbština Překlady do srbského a ze srbského jazyka Vám provedeme ve standardním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Srbština je standardizovanou variantou srbochorvatštiny. Překlady srbštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé srbštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni referencemi našich klientů. Při překladu do srbštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména ze Srbska a ze zemí bývalé Jugoslávie, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady ze srbštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé srbštiny. Poradíme si jak s texty psanými latinkou, tak i cyrilicí.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady srbštiny jsou u nás spíše doplňkovou službou. Jde zejména o překlady ze srbštiny, často i se soudním ověřením. Nejčastěji překládanými texty jsou různé firemní dokumenty, smlouvy, výpisy, policejní protokoly, ale i osobní dokumenty, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do srbštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc
Potřebujete mezijazykový překlad ze srbštiny či překlad do srbštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit ze srbštiny např. do angličtiny, němčiny a ruštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do srbštiny přes češtinu a přesnost přímého mezijazykového překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady srbštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či ze srbštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-lineMaile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy