Překlady    Soudní překlady    Korektury


Ukrajinština: překlady z/do ukrajinštiny, mezijazykový překlad


ukrajinština Переклад документів з української на чеську Прага. Машинний переклад цієї сторінки українською можна знайти тут

Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z ukrajinštiny Překlady do ukrajinštiny, ale i překlady z ukrajinštiny pro Vás rádi připravíme za cenu 330 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z ukrajinštiny do češtiny a naopak je u nás 550 Kč/NS (kancelář Praha 4). Překladatel dokument po přeložení opatří svojí tlumočnickou doložkou a kulatým razítkem.
Překlady do ukrajinštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad ukrajinštiny, směr překladu cenově nerozlišujeme.
Překlady ukrajinštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si tak třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad ukrajinština Překlady dokumentů do ukrajinského a z ukrajinského jazyka Vám provedeme v termínu několika pracovních dnů dle momentální vytíženosti našich překladatelů..

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Překlady ukrajinštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé ukrajinštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni i mnoha referencemi našich klientů. Při překladu z češtiny do ukrajinštiny využíváme naše rodilé mluvčí, zejména z Ukrajiny, ale řada z nich žije i v Čechách. Překlady z ukrajinštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé ukrajinštiny podle konkrétního oboru zakázky.

Zajímají Vás naše reference?
Ukrajinština je úředním jazykem druhého největšího evropského státu a překlady ukrajinštiny jsou v posledních letech stále poptávanější službou. Souvisí to nejen se vzrůstajícím počtem ukrajinských občanů, kteří u nás pracují a často i hledají nový domov, ale i se vstřícným postojem Evropské unie vůči Ukrajině a rozvojem obchodu a vzájemných vztahů. Překlady zejména z ukrajinštiny do češtiny tvoří nezanedbatelnou část námi zpracovávaných zakázek, nejčastěji těch se soudním ověřením. Velice často překládáme rodné, oddací a úmrtní listy, nejrůznější plné moci, ale i rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy. Frekventovanými jsou i právní texty a technické manuály a dokumentace, především od českých firem, které své výrobky exportují na Ukrajinu a bez kvalitních překladů do ukrajinštiny se tak neobejdou. Je nám ctí, že můžeme těmto firmám pomáhat v jejich růstu a komunikaci. Našimi stálými klienty se během let naší činnosti staly i mnohé z významných nadnárodních společností či institucí, které působí i na Ukrajině, jak se můžete přesvědčit kliknutím zde.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do ukrajinštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc (neplatí pro soudní překlady)
Potřebujete mezijazykový překlad z ukrajinštiny či překlad do ukrajinštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z ukrajinštiny např. do angličtiny, němčiny, ruštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do ukrajinštiny přes češtinu a přesnost překladu je vyšší.

Potřebujete s překlady ukrajinštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z ukrajinštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy