Překlady    Soudní překlady    Korektury


Vietnamština: Překlady z a do vietnamštiny


Zajímají Vás naše ceny?
Překlady z vietnamštiny Překlady z češtiny do vietnamštiny, ale i překlady z vietnamštiny do češtiny Vám rádi vyhotovíme za cenu 450 Kč/NS (za normostranu). Cena za soudní (úřední – úředně ověřený) překlad z vietnamštiny do češtiny a naopak je u nás 650 Kč/NS (kancelář Praha 4).
Překlady do vietnamštiny Kliknutím si můžete otevřít náš ceník překladů. Uvedené ceny platí pro běžný i odborný překlad vietnamštiny, směr překladu (vietnamština - čeština, čeština - vietnamština) cenově nijak nerozlišujeme.
Překlady vietnamštiny Překlad tak můžete u nás získat za téměř bezkonkurenční podíl ceny a kvality a ušetřit si třeba čas věnovaný dalšímu hledání.
Překlad vietnamština Překlady do vietnamského a z vietnamského jazyka Vám provedeme ve standardním termínu.

+ pro Vás: Neúčtujeme si žádné příplatky za zpracování PDF a jinych needitovatelných souborů, Váš případný PDF soubor s překladem si profesionálně převedeme do editovatelné formy zcela ZDARMA!

Zajímá Vás kvalita naší práce?
Vietnamština je jediný východoasijský jazyk, který používá latinku. K jejímu rozšíření došlo po 1. světové válce, kdy vytlačila původní znakové písmo. Překlady vietnamštiny u nás zpracovávají pouze profesionální překladatelé, díky čemuž jsme již řadu let držiteli ISO certifikátu. Překladatelé vietnamštiny, kteří pro nás pracují, jsou prověřeni referencemi našich klientů. Při překladu do vietnamštiny využíváme výlučně naše rodilé mluvčí, zejména z Vietnamu, ale převážná většina z nich žije v Čechách. Překlady z vietnamštiny do češtiny pak zajišťují čeští překladatelé vietnamštiny.

Zajímají Vás naše reference?
Překlady vietnamštiny jsou u nás, vzhledem k početné vietnamské komunitě, poměrně rozšířenou službou. Jde zejména o překlady z vietnamštiny do češtiny, často i se soudním ověřením. Nejčastěji překládanými texty jsou různé firemní dokumenty, smlouvy, výpisy, policejní protokoly, ale úřední překlady osobních dokumentů, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, plné moci, rozvodové rozsudky a vysokoškolské diplomy.

Jak objednat překlad?
K získání překladu z/do vietnamštiny u nás Vám postačí 3 jednoduché kroky:
1. Zašlete nám text k přeložení spolu s požadovaným termínem vyhotovení.
2. My Vám odešleme do cca 60 minut kalkulaci. V případě souhlasu s kalkulací nám ji obratem závazně potvrďte.
3. A to je vše. V potvrzeném termínu od nás obdržíte vyhotovený překlad spolu s fakturou.

+ něco navíc
Potřebujete mezijazykový překlad z vietnamštiny či překlad do vietnamštiny do/z jiného světového jazyka? I to jsme schopni pro Vás zajistit, naši rodilí mluvčí v cílových zemích jsou schopni kvalitně přeložit z vietnamštiny např. do angličtiny, němčiny a ruštiny a naopak, a to přímo, tedy bez použití češtiny. Cena je nižší nežli při překladu z/do vietnamštiny přes češtinu a přesnost přímého mezijazykového překladu je vždy vyšší.

Potřebujete s překlady vietnamštiny poradit? Kontaktujte nás!
Bližší informace Vám rád poskytne náš odborný personál:
 +420 602 331 019
  info@ekopreklady.cz


Přeložte Vaše starosti s překlady na nás!

Objednejte si Váš překlad do či z vietnamštiny pomocí on-line formuláře nebo tradičně e-mailem hned teď!

On-lineon-line Maile-mail

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy